0

מטומטמת עונה 2 פרק 4 המלא לצפייה ישירה באיכות HD

מטומטמת עונה 2 פרק 4 המלא

לוגו הסדרה

צפייה מהנה – אם אהבתם שתפו

מטומטמת עונה 2:

עלילת הסדרה עוקבת אחרי שירי אזוגי (בת חן סבג), שחקנית מובטלת בת 30 אשר נראית כמו נערה מתבגרת. חסרונותיה רבים: היא מרבה להסתבך ולאכזב את חבריה שוב ושוב למרות כוונותיה הטובות, המראה הצעיר שלה מונע ממנה לקבל תפקידים ראשים ונחשקים בהצגות תיאטרון והיא מתפרנסת מתפקידים קטנים ומהצגות ילדים בלבד. היא נמצאת בזוגיות מתוסבכת עם נמרוד, שחקן במקצועו, אשר יום אחד נתפס על החזקת סמים. היות שבמשטרה צריכים סוכנת חשאית שתחדור לתיכון "משעולים" בניהולו של אסף, אשר נחשד ברומן עם תלמידתו שהתמוטטה בעקבות השפעת סמים במסדרונות בית הספר ומאושפזת כעת בבית החולים, מציע מוריס, ראש צוות הבילוש, לשירי עסקה: הוא ישחרר את בן זוגה ממעצר ובתמורה עליה לחדור לתיכון כתלמידה ולגלות עבורם מה באמת מתרחש בבית הספר.

לוגו הפרק

דמויות ראשיות

  • שירי אזוגי (בת חן סבג): הגיבורה הראשית. שחקנית כושלת בת 30, בעלת מראה של נערה מתבגרת. חולת קרהון ומרבה להסתבך ונוהגת לעשןמריחואנה ולשתות אלכוהול, חסרת מעצורים וחסרת בושה. אובססיבית לבן הזוג שלה נמרוד, ומוכנה לעשות הכל על חשבונה ועל חשבון אנשים אחרים עבורו. כדי לשחרר אותו ממעצר וכליאה ממושכת בכלא, היא מקבלת את ההצעה של מוריס – לתפקד כסוכנת סמויה ולחדור לבית ספר "משעולים" כתלמידת י"ב.
  • אסף "אסי/חפיצ'ו" קניזו (מוקי): מנהל בית ספר תיכון "משעולים". הוא מציג את עצמו כאיש חינוך מסור ואוהב המנהל קשרים אישיים עם התלמידים שלו. אחת התלמידות שלו, נופר, מספרת לחבריה כשהיא תחת השפעת סמים שאסף סיפק לה סמים, ולאחר מכן חווה התמוטטות. הוא נחשד בקיום רומן עמה.
  • לירז (לירוי) (משה אשכנזי): חבר ילדות של שירי ושותף לדירה של נתי, ביסקסואל בארון, המנסה פעם אחר פעם למצוא את עצמו בתחום העסקים ונכשל. נעזר בניסו לא מעט.
  • נתנאלה (נתי) בן-דוד (שני קליין): חברה של שירי ושותפתו של לירוי. בת 34, שחקנית כושלת גם היא, מנהלת חיים משעממים וחסרי תוכן. אף על פי ששירי פונה אליה רק במצבים של מצוקה ומבקשת בקשות הגובלות בניצול, היא מגלה כלפיה אכפתיות ורגישות.
  • מוריס (יעקב זדה-דניאל): מפקד יחידה במשטרה, המפקד של תמי ודודי. הוא קרוע בין עבודתו התובענית והרצון לצלוח את התיק הנוכחי לבין משפחתו.
  • דודי בן בסט (מיקי לאון): שוטר, נשוי לתמי. מאצ'ואיסט גאוותן, והתקפי הקנאה שלו לגבי תמי גורמים להם לחוות משבר בנישואים.
  • תמר (תמי) (רותי אסרסאי): שוטרת, נשואה לדודי. מאופקת ומקצועית אך לא מסוגלת להתנגד לחיזורים של גברים אחרים.
  • נמרוד ניב (נדב נייטס): בן הזוג של שירי, שחקן, נמצא במעצר לאחר שנמצאו 500 כדורי אקסטזי בתיק שלו.
  • נופר בן ארי (גאיה שליטא כץ): התלמידה שהתמוטטה לאחר שימוש בסמים. היא הפיצה שמועות שהיא מנהלת רומן עם אסף המנהל, ושהוא מספק לה סמים. נכדתו של השופט בן ארי בבית המשפט העליון. מאז ההתמוטטות היא נמצאת בתרדמת בבית חולים.

תקציר העונה הראשונה למי ששכח:

אם נהנתם מהפרק אל תשכחו לשתף!!!

 

 

 

admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *