14

פאודה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה

פאודה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה

הסדרה "פאודה" ("כאוס" בערבית) מגוללת את סיפורו של דורון קביליו, מפקד צוות מסתערבים, ושל חברי צוותו המנסים ללכוד חי או מת את בכיר מבוקשי חמאס בשטחים, תאופיק חאמד. חאמד, המוכר גם בכינויים אבו אחמד ו-"הפנתר", הוא מחבל שאחראי למותם של יותר ממאה אזרחים ישראלים בשורת פיגועים אכזריים. המרדף הבלתי פוסק גובה מדורון מחיר יקר, פיזית ונפשית, וכן מאנשי צוותו וקרוביהם. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם.

פאודה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה – פאודה עונה 2 פרק 7 להורדה – פאודה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה – פאודה עונה 2 פרק 7 בשידור חי – פאודה עונה 2 פרק 7 ישיר – פאודה עונה 2 פרקים מלאים – פאודה עונה 2 לצפייה ישירה

פאודה עונה 2 פרק 7

תקציר הסדרה: פאודה ("כאוס" בערבית ) מספרת את סיפורם של צוות מסתערבים ובראשם דורון קביליו. במהלך העונה השנייה של פאודה נאלץ דורון, הגיבור, להתמודד עם אויב חדש, מסוכן יותר מכל אלה שידע בעבר, המבקש לפגוע בו אישית על רקע חשבון דמים ישן. ההתמודדות עם אויב מתוחכם זה, מביאה את דורון לנקודות השפל הקשות שידע בחייו. הוא ובני צוותו מוצאים עצמם נרדפים ולא רק רודפים. גם בצד הפלסטיני, כניסתו של שחקן חדש למערכה, מערערת את הסדר הקיים ומביאה אפילו את הקיצונים ביותר לרצות להתנער ממנו שחקנים: ליאור רז, עידן עמדי, רונה לי שמעון, צחי הלוי, יגאל נאור, נטע גרטי, בועז קונפורטי, דורון בן דוד, – יעקב זדה דניאל, יובל סגל, איציק כהן, פיראס נאסר, לטיסייה איידו, שאדי מערי. יוצרי הסדרה: ליאור רז ואבי יששכרוף.

FAUDA1.jpg

פאודה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה:

admin

14 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *