0

שבאבניקים פרק 10 לצפייה ישירה

שבאבניקים פרק 10 לצפייה ישירה

שבאבניקים היא סדרת דרמה קומית מבית היוצר של חברת הטלוויזיה HOT, שצולמה במהלך שנת 2016 ועלתה לשידור ב-24 בדצמבר 2017. בסדרה מככבים ישראל אטיאס, דניאל גד, אורי לייזרוביץ' ועומר פרלמן בתפקידים ראשיים.

"שבאבניק" הוא כינוי סלנג שהגתה החברה החרדית – לנוער שוליים חרדי שנפלט ממוסדותיה או חדל לציית לכללים והנורמות הנהוגים בה.

הסדרה מגוללת את סיפורם של ארבעה תלמידי ישיבה הלומדים בתנאי פנימייה בישיבה חרדית, כאשר שלושה מהם: מאיר, אבינועם ודב לייזר, הם בחורים קשי-לימוד הנהנים מהעולם ואחד: גדליה, חרדי למדן אך בעל קשיים חברתיים והוא משובץ יחד איתם בחדר לבקשת המשגיח המבקש מהשלישייה לעזור לו לחפש שידוך.

כאשר ראש הישיבה שלהם נהרג במפתיע מקריסת שנדליר, הוא מתחלף ברב אשי שפיצר המסוכסך עם אבינועם ובעל דרישות מחמירות.

באותה עת הארבעה מחפשים שידוך אצל השדכן שלומי זקס, המסביר לחבורה שעליה להיראות למדנים מספיק בשביל לקבל שידוך טוב, כמקובל בציבור החרדי.

שבאבניקים פרק 10 

שבאבניקים פרק 10 – שבאבניקים פרק 10 לצפייה ישירה – שבאבניקים פרק 10 לצפייה ישירה – שבאבניקים עונה חדשה – שבאבניקים פרק 10 – שבאבניקים ערוץ הוט 3.
תקציר הסדרה: שבאבניקים מספרת על ארבעה בחורים חרידים, מופרעים-צדיקים, שלומדים בישיבה יוקרתית בירושלים, ולימודים זה לא הדבר המרכזי שמעניין אותם. בכיכובם של דניאל גד , ישראל אטיאס , אורי לייזרוביץ, עומר פרלמן, דב נבון, שירה נאור ומאיה ורטהיימר ועוד.

שבאבניקים פרק 10 לצפייה ישירה:

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה באופן של הטמעה באתר ממקור הוידאו באופן חוקי מאתרים כגון dailymotion וyoutube.

admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *